UA | RU
Продукція GOIP

Коротко про нашу фірму

Наша фірма створена в 2007 році й спеціалізується на прямих продажах GSM шлюзів GOIP на території України. Ми маємо всі необхідні ресурси для надання нашим клієнтам високоякісного сервісу й пропонуємо GSM шлюзи світового бренду за доступною ціною.

Дякуємо вам за виявлену довіру й відвідування нашого сайту.

 • Телефоны: (099) 604 2161 (044) 357 0126
 • E-mail: shop@hybertone.com.ua
 • Ми є офіційним дістрібьютором бренду GOIP в Україні

  офіційний дістрібьютор бренду GOIP в Україні
  гарантія якості

  Mи гарантуємо якість

  Купівля GSM-шлюзу це серйозний захід і відрізняється від походу в звичайний магазин. Є питання, підозри і побоювання, що дане обладнання не вирішить поставлених завдань, і виявиться зовсім ненадійним - зламається через місяць. Наші репутація та рекомендації від клієнтів говорять за себе. Ви уникнете всі ці ризики при покупці GSM-шлюзів у нас. При покупці ви отримуєте гарантію якості й тривалого терміну експлуатації. Це важливо для нас, щоб наші клієнти залишалися задоволені покупкою.

  Найкращі ціни на ринку

  Найкращі ціни на ринку

  Ми вже не перший рік реалізуємо gsm-шлюзи на території України й країн СНД, при цьому ми тримаємо найнижчий рівень цін у порівнянні з іншими постачальниками подібного обладнання. З нами ви не помилитеся у виборі й оперативно вирішите задачу з поліпшенням якості сервісу у вашій організації. Ми завжди готові запропонувати кращу ціну, ніж у конкурентів, а також спеціальні умови для наших клієнтів, що завжди обговорюється під час процесі переговорів. Працювати з нами вигідно як великим підприємствам, так і невеликим регіональним компаніям.

  
  what is the best adware removal tool