UA | RU

Найкращі GSM-шлюзи

Навіщо потрібні GSM-шлюзи? GSM-шлюзи допоможуть вам легко і ефективно вирішити питання безперебійного зв'язку,- якісного й не залежного від різних умов.             

Крім того, це можливість швидкого підключення телефонії на новому місці й скорочення статті витрат на зв'язок. Все це допоможе збільшити кількість клієнтів і прибуток підприємства. Своїм клієнтам ми пропонуємо тільки найкращі GSM-шлюзи, високої якості і надійності.


Каталог
продукції

Різдвяні знижки 5% до ціни! Зателефонуйте - і ми дамо знижку!

| GoIP 4 | GoIP 8 | GoIP 16 | GoIP 32 | GoIP 32/LTE-X4 | CoIP 8 | CoIP 16 | SMB 32 | SMB 128 |

GSM шлюз
на 4 SIM карти

            

GSM шлюз: GOIP 4
6800 грн. / шт. 5200 грн. / шт.

GSM шлюз
на 8 SIM карток

GSM шлюз: GOIP 8
11800 грн. / шт. 8600 грн. / шт.

GSM шлюз
на 16 SIM карток

GSM шлюз: GOIP 16
18 800 грн. / шт. 16 900 грн. / шт.

GSM шлюз
на 32 SIM картки

GSM шлюз: GOIP 32
39 000 грн. / шт. 32 000 грн. / шт.

             

SIM Bank
32-х портовий

SIM Bank: SMB32
12000 грн. / шт. 9000 грн. / шт.

         

SIM Bank
128-х портовий

SIM Bank: SMB128
31 500грн./шт. 22 000 грн./шт.

Комерційна пропозиція

Будь ласка, відправте форму
і отримаєте нашу комерційну пропозицію

Отже, ви купили GSM-шлюз! Що тепер?

Тепер всі ваші клієнти завжди з вами

Дуже важливий аспект - багатоканальний номер. Через те, що клієнтові не відповіли вчасно, через зайняту телефонну лінію, компанія втрачає його і інших клієнтів, що позначається на прибутку. Статистика проста - 80% нових клієнтів не передзвонять вдруге. Проблему, пов'язану з пропущеними дзвінками, за відсутності співробітника на робочому місці або при перевантаженні лінії, можна вирішити раз і назавжди з придбанням GSM шлюзу.

Тепер помилки операторів зв'язку - не ваші проблеми

У будь-якого телефонного оператора є проблеми. Про це, на жаль, знають всі.             Збій в роботі, технічні проблеми, а також ремонтні роботи оператора це не ваша проблема. І часом, з вини оператора у фірми досить довго відсутній зв'язок з клієнтами. Це змушує нервувати клієнта, який хоче додзвонитися до вас, це змушує нервувати й вас. А GSM-шлюз знімає такі проблеми - він забезпечує безперервний сигнал - відразу декількох стільникових операторів обслуговують один номер. У зв'язку, з чим Ваш номер доступний в будь-який час доби і жоден покупець не буде втрачений.

Тепер ви завжди на зв'язку

Один номер телефону для вашого бізнесу і для вашої фірми назавжди. Єдиний телефонний номер тепер можливо зберегти за допомогою GSM-шлюзу. Наприклад, переїжджаючи, організація змінює місцевого оператора і втрачає телефонний номер. При цьому підприємство втрачає постійних клієнтів з простої причини - клієнти не змогли додзвонитися й знайти вас. Якщо ви хочете завжди залишитися на зв'язку з одним номером, то GSM-шлюз саме правильне рішення.

Ще подивитися

Чому ми краще від наших конкурентів?

Краща ціна на GSM-шлюзи в Україні!

По всій Україні ми можемо запропонувати вам кращу ціну. А нашим клієнтам ми пропонуємо один з найкращих брендів GSM-шлюзів, причому за найнижчою ціною на ринку. Якщо ви знайшли цей товар дешевше, то обов'язково повідомте нам. Ми зробимо ціну для вас нижче. Чому у нас такі низькі ціни? Тому що ми працюємо безпосередньо з виробником, а не з перекупниками.

У нас якісний і надійний товар

Ми вивчили величезну кількість брендів, перш ніж розпочали реалізацію бренду GOIP на території Росії. Всі плюси і мінуси виявлені на практиці. Багато років ми в своїй організації користуємося даними брендом, причому дуже активно. І сміливо можемо заявити, що бренд GOIP це одне з найкращих рішень.

Ми оперативно відвантажуємо GSM-шлюзи!

Провідні фахівці й керівники багатьох організацій України, новатори в своїй галузі, які знають, що їм потрібно, є нашими клієнтами. Й для наших клієнтів ми постаралися і задовольнили побажання - відвантажуємо замовлення без затримок протягом кількох днів. Ми цінуємо клієнтів та їх час в тому числі. Впевнені, що ви залишитеся нами задоволені.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Залишаєте заявку

Відправляємо
пропозицію

Сплачуєте
замовлення

Оперативно
відвантажуємо

Отримуєте
ваше замовлення

Насолоджуємося
співпрацею

Ще одна причина , щоб
нам довіряти
Ми маємо офіційний
статус дистриб'ютора
Детальніше
(099) 604 2161 (044) 357 0126
(095) 280-0808
shop@hybertone.com.ua

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру

what is the best adware removal tool